Endüstriyel Mutfak

Bulaşıkhane Ekipmanları

Döner Makineleri

Tost Makineleri

Izgaralar

Fritözler

Alpina Döner Makinesi Motorlu 4 Radyanlı LPG’li

Alpina Döner Makinesi Motorlu 4 Radyanlı LPG’li

5.00 out of 5
(1 customer review)

18.000 KDV Dahil

4 radyanlı döner makinesi, lezzetinizi daha profesyonel ve güvenli bir şekilde sunmanızı sağlar .Döner makinası, elektrikli döner makinesi, otomatik döner kesme makinası fiyatları, döner pişirme makinası gibi ihtiyaçlarınıza kesin çözüm sunuyoruz.

SKU: DNR005 Category:

Alpina Döner Makinesi Motorlu 4 Radyanlı LPG’li

Paslanmaz çelik gövdesi ve üstün performansı ile 4 radyanlı döner makinesi, işletmenizi bir üst seviyeye taşımak için ideal bir tercihtir. LPG ve doğalgaz uyumlu olması, emniyet ventili valfi, alev paneli ve kolay temizlenebilir özellikleriyle, bu döner makinesi güvenli ve kullanışlı bir seçenektir.

alpina-doner-makinesi-motorlu-4-radyanli-lpgli-800x800-05.jpg

Temel Özellikler:

Profesyonel mutfaklar için tasarlanmış 4 radyanlı döner makinesi, paslanmaz çelik gövdesiyle dayanıklılığı ve şıklığı bir araya getirir. LPG ve doğalgaz uyumlu olması, işletmenizin enerji ihtiyaçlarına esnek bir şekilde cevap verir.

Emniyet ventili valfi ve alev paneli, kullanım sırasında güvenliği sağlarken, kolay temizlenebilir özellikleriyle hijyen standartlarını en üst seviyede tutar. Radyanlar, max-min olarak bağımsız çalışır, böylece dönerinizi istediğiniz şekilde pişirebilirsiniz.

Yağ toplama tepsisi-boşaltma çekmecesi, temizlik işlemlerini kolaylaştırırken, teknik özelliklerindeki yüksek güç ve hassas ölçüler, işletmenizin profesyonel düzeyde çalışmasına katkı sağlar.

Teknik Özellikler:

  • Ölçüler: 59x71x115 cm
  • Güç: 12,9 kw
  • Gaz Basıncı: G20-20 mbar
  • Ağırlık: 40 kg

4 radyanlı döner makinesi, lezzetinizi daha profesyonel ve güvenli bir şekilde sunmanızı sağlar.

Motor TürüAlttan
Çalışma TürüLPG
Radyan Sayısı4

1 review for Alpina Döner Makinesi Motorlu 4 Radyanlı LPG’li

  1. 5 out of 5

    Recai

    👍👍👍👌👌

Add a review